User Bar First

This is a debugging block

Header First

This is a debugging block

Co je nového na Černém Mostě?

Obsah

This is a debugging block

Novinky z Golf Černý Most

V Golf Resortu Black Bridge - Černý Most si pro Vás na letošní sezonu připravili mnoho změn na hřišti i cvičných plochách.

 

Hřiště

Největší změny si všimnete na nově předělaném ostrovním greenu 15. jamky, který byl kompletně přemodelován a srovnán, aby byla možna větší variabilita pin pozic, zároveň nebudou míče spinovat do vody.
Další změna jsou tři nové bunkery na jamce č. 17 nedaleko greenu. Bunkery budou zachytávat míče, které letí do pravého rafu. Hráči, kteří budou hrát druhou ránu do greenu z větší vzdálenosti už si svou ránu musí více promyslet. Green 17. jamky je také zvednutý a zarovnaný.
Na jamce č. 14 je rozšířený závlahový systém, tím bude jamka lépe odvodněna a nebude tolik podmáčena.

Cvičné plochy

Již v loňském roce byl o jedno patro rozšířen chipping green nedaleko prvního odpaliště. 
Driving range byl prodloužen o 20 metrů, má tedy celkem 250 metrů a na konci je nové oplocení, aby míče longhiterů nelétaly za driving range. Část horních odpališť má nové zastřešení pro trénink ve špatném počasí. 
 

Mstětická Mini Myš

Černý Most se připojil ke mstětické tour Mini Myš a letos se na Black Bridge bude konat 6 turnajů pro děti do 13 let a to z nově znormovaných (modrých a zlatých) dětských odpališť. Dalších 6 turnajů se bude, již tradičně, konat ve Mstěticích a to vždy na 9 jamek. Na Černé Mostě celkem za 500,-Kč.
Vydáno: 18.Bře.2018 Lokalita: Hlavní město Praha Golfové hřiště: Golf Černý Most Autor: Jan Košťál

Postscript First

This is a debugging block

Postscript Second

This is a debugging block

Postscript Third

This is a debugging block

Postscript Fourth

This is a debugging block