Golf se Sněžkou v zádech

Novinky z Golf Mladé Buky

Vychutnejte si jedinečné výhledy na golfovém hřišti v Mladých Bukách.

Hospodářské noviny zařadily 18jamkové hřiště v Mladých Bukách v Krkonoších mezi TOP 10 golfových hřišť, které si zaslouží pozornost. Mezi více než sty českými golfovými hřišti zaujal areál v Mladých Bukách svými jedinečnými výhledy. Leží totiž na úpatí našeho nejvyššího pohoří a hráči si tak mohou vychutnat pohled na Sněžku, Černou horu a Světlou. Zajímavý je i kontrast, kdy na vrcholku hor leží ještě sníh, zatímco ve výšce okolo 550 metrů, kde je areál umístěn, se mnohdy dá již snižovat hendikep. Golfové hřiště, které nabízí mix pestře projektovaných jamek a rozličných herních situací, ocení jak zkušení, tak méně zkušení golfisté. Původní devítka dle návrhu Václava Hrubého (par 34) prošla dílčími úpravami a navázalo na ni devět nových jamek vyprojektovaných společností Golfer (par 36).

Po odehrání hřiště se mohou hráči přesunout do blízké restaurace, která se nachází v designovém čtyřhvězdičkovém hotelu Grund Resort Golf&Ski, a občerstvit se. Menu pod taktovkou šéfkuchaře Jiřího Středy nabízí originální pojetí tradičních českých i mezinárodních pokrmů. Můžete se tak těšit na kombinace netradičních chutí a vůní zformovaných do vizuálního uměleckého díla.

Členům i hostům je k dispozici vkusný moderní interiér hotelu, kde se nachází recepce, shop i klubovna. Zde mohou obdivovat interiéry z dílny italských designérů studia Ferrari Pagani Tresoldi Architetti. Za zmínku stojí i celá stavba hotelu, která získala ocenění Stavba roku Královehradeckého kraje. Nízká atypická budova, kterou navrhlo trutnovské architektonické studio ATIP (mimo jiné autoři pražské O2 arény), vkusně a decentně zapadá do krkonošské krajiny. Je navržena tak, aby hosté mohli co nejvíce vychutnat okolní krajinu. Kdo bude chtít u hřiště strávit noc, může využít moderních pokojů tohoto čtyřhvězdičkového hotelu, již zmíněné restaurace a také stylové wellness zóny s bazénem, vířivkou, saunu a bohatou nabídkou masáží. Od tradičních až například pro v našich končinách téměř neznámou, tibetskou masáží zvukem.

Více na www.grundresort.cz

Vydáno: 10.Črv.2012 Lokalita: Královéhradecký kraj Golfové hřiště: Golf Mladé Buky Autor: golfcourses-cz