Kde hrát o víkendu??

Přemýšlíte, kde konečně provětrat hole a užít si začátek sezóny?? Zde Vám dáme pár tipů, kde už se hraje a to za zlevněné, zimní, ceny. V neděli má být přes 15°C, jaro je konečně tady. 

Loreta Pyšely

V Pyšelích se hřiště otevřelo dnes a to hned celé a na letní greeny. Těšit se můžete na hřiště v dobré kondici a 30%slevu z fee.

Kotlina - Terezín

Od zítra se hraje také na terezínské Kotlině. Připravit se musíte pouze na plnou cenu fee. 

Benátky nad Jizerou

V Benátkách se hraje, až na vyjímky, celou zimu na letní greeny. Spokojit se musíte s mixovanými odpališti, střídají se žlutá a černá odpaliště. Zimní víkendové fee je 600,-Kč.

Hodkovičky

Stejně jako v Benátkách se hraje v Hodkovičkách bez přestávky a to na letní greeny ze všech odpališť. Největší rozdíl je v ceně, v Hodkovičkách si za 600,-Kč zahrajete pouze 9 jamek.

Černý Most

Na Černém mostě jste mohli v zimě hrát mixovanou devítku na letní/zimní greeny. Zítra Black Bridge otevírá celou 18 a to na letní greeny. Těšit se můžete na zcela předělaný green jamky č. 15 a na pár přidaných bunkerů. Pokud bude stále platit zimní ceník, zaplatíte za 18 jamek 1400,-Kč

Bitozeves

Za lidových 300,-Kč si můžete zahrát i osmnáctku v údolí říčky Chomutovky. Pokud nemáte tolik času, devítka Vás bude stát 200,-Kč

Stará Boleslav

Kdo chce trochu ušetřit a nevadí mu hrát na zimní greeny může zajet do Staré Boleslavi, kde se hraje na zimní greeny, ale s 50% slevou z green fee. Plánované otevření letních greenu je v neděli, ale vše záleží na počasí. 

Už to tak vypadá, sezóna je oficiálně zahájena!! 

Vydáno: 09.Bře.2018 Lokalita: Golfové hřiště: Autor: Jan Košťál