Nové volnočasové aktivity ve Mstěticích

Novinky z Mstětice

Golfový resort ve Mstěticích připravuje pro rok 2018 a léta následující rozšíření golfových služeb a nové volnočasové aktivity.

 
"Naším cílem je rozšíření nabídky sportovních služeb pro širokou sportovní základnu, prostřednictvím které pak můžeme našim návštěvníkům představit i golfové aktivity, se kterými se neměli možnost setkat" říká Jaroslav Kuracina, ředitel mstětického golfového resortu. Mstětické hřiště nabídne návštěvníkům možnost kondičního a rehabilitačního cvičení, skupinové běžecké tréninky nebo organizované cyklovýlety a management resortu věří, že se stane centrem outdoorových aktivit v mikroregionu okolních obcí a východní části Prahy.
 
Pro členy klubu je připraven nový kalendář akcí, které se budou konat nejen na domácím golfovém hřišti, ale i na hřištích partnerských klubu doma i v zahraničí.  Významnou změnou projde hojně navštěvovaná a oblíbená turnajová série Mstětická minimyš, určená pro nejmenší hráče, která se rozšíří díky spolupráci s hřištěm Black Bridge na Černém mostě a bude se hrát v průběhu roku na obou uvedených hřištích. 
 
Další novinky a plánované změny můžete sledovat na internetových stránkách resortu.

Vydáno: 22.Úno.2018 Lokalita: Středočeský kraj Golfové hřiště: Mstětice Autor: Jan Košťál