Hořehledská výzva

Novinky z Hořehledy

Celoroční soutěž pro každého milovníka hořehledského hřiště inspirovaná spřátelenou 19. jamkou.

 

Řada nelehkých úkolů stojí v cestě členům i nečlenům, protože odměnou za splnění je buď 250 Kč voucher do restaurace Pod Kokšínem nebo jedno celodenní fee. Přejeme vám krásnou hru a pamatujte, hrajeme pro zábavu!

Každý zájemce o Hořehledskou výzvu si zdarma na požádání vyzvedne speciální scorekartu na naší recepci v termínu od 15.3. do 31.10.2018. Jakmile mu recepční orazítkuje postupně všechny splněné úkoly, odevzdá scorekartu a výměnou za ni dostane dle svého výběru voucher na 250 Kč do restaurace Pod Kokšínem (platný do 30.11.2018) nebo jedno celodenní fee na naše hřiště (platné do 31.10.2018, fee získané v říjnu 2018 budou mít platnost do 31.5.2019). A jaké jsou úkoly a jak je plnit?

Obecná pravidla

 • Během jedné hry (9 jamek) lze splnit jen jeden úkol. Úkol se považuje za splněný ve chvíli, kdy hráč okamžitě po dohrání oznámí splnění na recepci a tento úkol je mu zde orazítkován a podepsán. Není možné sbírat splnění úkolů "do zásoby" a nechávat si je potvrdit později. Splnění úkolů není nijak ověřováno, každý hráč je sám sobě rozhodčím.
 • Počet opakování úkolu i celé Hořehledské výzvy není nijak omezen. Čím více tedy hrajete, tím více voucherů si můžete odnést. 
 • Hráči je vždy přidělena pouze jedna scorekarta, není možné jich vyplňovat více současně. V případě ztráty scorekarty musí hráč začít plnit úkoly znovu.
 • Plnění úkolů je možné i v rámci turnajů.
 • Provozovatel si vyhrazuje právo na úpravu pravidel.

Pravidla jednotlivých úkolů

 • Zahraj bez autu - Během hry na 9 jamek nesmí hráč zahrát žádný svůj odpálený míč do autu. Počítají se i případné odpaly provizorních míčů.
 • Zahraj alespoň 2 jamky v PARu - Během hry na 9 jamek musí hráč zahrát alespoň 2 jamky ve znormovaném PARu, tzn. na tolik úderů, kolik je PAR dané jamky.
 • Zahraj bez trojputtu - Během hry na 9 jamek nesmí hráč zahrát na žádném greenu trojputt a více. Úder putterem mimo green se do počtu úderů případného trojputtu nezapočítává.
 • Neztrať žádný míč - Během hry na 9 jamek nesmí hráč ztratit žádný svůj odpálený míček. Počítají se i případné odpaly provizorních míčů. Nalezené míče se oproti ztraceným nezapočítávají.
 • Zahraj bez vody - Během hry na 9 jamek nesmí hráč svůj míček odpálit tak, že se zastaví v kterékoli vodní překážce, byť by byl hratelný. Počítají se i případné odpaly provizorních míčů.
 • Zahraj bez písku - Během hry na 9 jamek nesmí hráč odpálit svůj míček tak, aby se zastavil v písečné překážce/ bunkeru. Počítají se i případné odpaly provizorních míčů.
 • Potvrď svůj HCP - Během hry na 9 jamek musí hráč přinést takové množství stablefordových bodů, které by při turnajové hře zajistilo potvrzení nebo snížení jeho HCP. Pokud nevíte, jak stablefordové body počítat, rádi vám vše vysvětlíme.
 • Zahraj bez vozíku/ cartu - Během hry na 9 jamek musí hráč své golfové hole a ostatní vybavení dopravovat po hřišti bez cizí pomoci a bez pomoci jakéhokoli stroje či dopravního prostředku.
 • Zaregistruj se na 19. jamce - Hráč má povinnost se registrovat na golfovém fóru www.19jamka.cz a při potvrzování tohoto úkolu nahlásit svoji přezdívku na tomto fóru.
 • Mistrovská - Během hry na 9 jamek nesmí hráč zahrát žádný úder, kterým by svůj míček odpálil do vody, autu nebo písku. Počítají se i případné odpaly provizorních míčů.

Přejeme vám kopec zábavy, spoustu super zážitků a ať máme na konci roku co nejvíce splněných výzev!

Novinky

Golf Club Poděbrady zahájil spolupráci s českým golfovým architektem Jakubem Červenkou (EIGCA) na postupné přestavbě tohoto významného československého golfového hřiště, které patří k nejstarším hřištím u nás. Projekt započal budováním nové jamky...
Vydáno: 02.11.2020 Lokalita: Středočeský kraj Golfové hřiště: Poděbrady
Nádherný golfový resort pyšnící se třemi devítijamkovými hřišti na úpatí slovenských Tater nedaleko Popradu, přichází s koncem sezóny s jedinečnou nabídkou golfových her pro příští rok. Využijete-li limitovanou nabídku, tak zcela jistě ušetříte a golfový...
Vydáno: 02.11.2020 Lokalita: Slovensko Golfové hřiště: Black Stork
Podzimní počasí a pandemická opatření nařízená vládou, golfu příliš nepřejí. Na Malevilu tomu však na vzdory přišli s jedinečnou příležitostí, se ještě před zazimováním výbavy zamyslet, zda by některý slunný den nestálo zato, ještě procházku po greenech...
Vydáno: 02.11.2020 Lokalita: Karlovarský kraj Golfové hřiště: Malevil
V Nedeľu 4.10.2020 sme boli súčasťou posledného turnaja dlhodobej súťaže 9 turnajov v troch kategóriách HCP + 9,4 - 11,4.; HCP  11,5 - 18,4;  HCP  18,5 - 54 s obmedzením 36 - Grand Prix Black Stork 2020. Od 24.5.2020 do 4.10.2020 sa každú druhú...
Vydáno: 12.10.2020 Lokalita: Slovensko Golfové hřiště: Black Stork
Stejně jako loni jsme i letos připravili pro obyvatele jižního Plzeňska - Kokšíňáky - golfové tréninky zdarma. S podporou nám nejbližších měst Spálené Poříčí a Blovice a pod záštitou České golfové federace a projektu...
Vydáno: 29.09.2020 Lokalita: Plzeňský kraj Golfové hřiště: Hořehledy
I letos si ve Mstěticích připravili prázdninovou nabídku zvýhodněných her a dalších akcí. Malou ochutnávkou je například Sunset fee za 790,-Kč, dítě za 1,-Kč při doprovodu držitele Prague Golf Card, sleva 30% pro hosta člena GCM a nebo koš míčků na driving...
Vydáno: 29.06.2020 Lokalita: Středočeský kraj Golfové hřiště: Mstětice
Hřiště s dlouhou tradicí, která na každého golfistu zapůsobí jak ve virtuálním světě neboli v podobě webových stránek klubu, tak při vstupu do klubovny a následně i na hřiště.  Každého golfistu i negolfistu zde přivítá velmi příjemné prostředí s...
Vydáno: 29.06.2020 Lokalita: Vysočina Golfové hřiště: Svratka
Golfové hřiště Dobrouč se rozkládá nedaleko Ústí nad Orlicí v Orlických horách a je precizně zasazeno do malebné krajiny. Rodinný projekt dospěl k závěru a stojí před námi krásné 18 jamkové hřiště z pera Jakuba Červenky, se kterým jsme, nejen o Dobrouči,...
Vydáno: 27.06.2020 Lokalita: Pardubický kraj Golfové hřiště: Dolní Dobrouč

Stránky

Stránky

Vydáno: 12.Bře.2018 Lokalita: Plzeňský kraj Golfové hřiště: Hořehledy Autor: Jan Košťál