Jaké je hřiště v Hazlově?

Novinky z Františkovy lázně

Navštívili jsme perlu Karlovaského kraje, hřiště Františkovy lázně - Hazlov. Jak hřiště vypadá a v jakém je stavu?

 

 
Františkovy Lázně - Hazlov je nejzápadnější hřiště v České republice. S parem 73 a délkou 6561 metrů z bílých odpališť se řadí k nejdelším, zárověň k nejtěžším a nejkrášnějším hřištím u nás. 
 
Krásné hřiště nedaleko Karlových Varů bude bavit každého hráče, hru si zde užijí profíci i začátečníci. Krásné lesnaté a kopcovité hřiště je skvěle zasazeno do krajiny. Většina jamek je v lese, ale i pár lučních jamek je součástí hřiště.
 
Prvních pár jamek jde podél drivingu a řadí se k těm lehčím. Po pětiparu přes kopec se hraje krátký par 4 do kopce. Další jamky jsou větší výzva. Třetí jamka má přes 500 metrů, ale není tak těžká, je zde místo pro drobné chyby. Další jamky se nacházejí v lese a přesnost je klíčová. Na hodně jamkách musíte trefit velmi úzkou úžinu mezi stromy. 
 
Velkou výzvou je šest pětiparů, nejkratší má 480 metrů, ale nejdelší má o 100 metrů více. Třípary také nejsou procházkou růžovým sadem, greeny jsou vždy dobře chráněny překážkami. Všechny třípary mají přes 150 metrů a některé i přes 200!
 
Kvalita hřiště je přesně taková, jakou byste čekali. Krásné celistvé a celkem rychlé greeny doplňují zelené fairwaye a šťavnaté rafy. 
 
Cena fee je 1600,- od pondělí do čtvrtka a 1800,- od pátku do neděle. Vždy v pondělí mohou senioři využit buggy zdarma.
 
Určitě se vyplatí využít akce 2 hráči = 1 fee, která trvá až do konce prázdnin, tj. do 3.9.2017
 
Vydáno: 20.Srp.2017 Lokalita: Karlovarský kraj Golfové hřiště: Františkovy lázně Autor: Jan Košťál